UMĚLÉ STĚNY


Kurzy pro děti do 7 let

Typy kurzů

Kurz s pravidelnými návštěvami

s cílem nacvičit techniku malého lezce pro lezení na umělé stěně, aby později ve vyšším věku mohl nacvičit techniku jištění s lanem a přejít postupně k výcviku lezení na skalách.

Délka kurzu (min 2 měsíce) doporučená půl roku, týdně jedna lekce. 1 lekce = 1-2hod dle věku lezce.

Kurz s občasnými návštěvami

s cílem naučit se základní lezení na umělé stěně a později ve vyšším věku lézt na ní samostatně se spolulezcem.

Délka kurzu závisí na dohodě se zájemcem.

Průběh kurzu

Kurzy budou probíhat hravou formou na základě metodiky vypracované vyškolenými lektory pro výcvik lezení dětí a mládeže na umělých stěnách, kteří působí na FTVS. Při výcviku více jak 1 dítěte během lekce budou děti posilovat, cvičit rovnováhu, přenášení těžiště, nacvičovat techniku lezení i si mezi sebou zasoutěží.

Velikost skupiny

Maximálně 4 děti.

Místo 

horolezecké stěny v Praze dle přání zákazníka.

Cena

400 Kč / hod - cena se dělí počtem dětí na hodině. Děti si samostatně platí vstup na stěnu a zapůjčení sedáku a lezeček. Skládají se na zaplacení mého vstupu na stěnu.


Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé

Cíl kurzu 

Frekventant se naučí základy jištění při lezení na umělé stěně, naučí se navázat na lano, lézt základními technikami – tzn. použít různé typy chytů, správné využití stupů a různé pozice těla při tom, vyzkouší si lezení v různých lezeckých profilech, slaňovat, absolvent kurzu umí sám vyvést cestu obtížnosti 4 a je schopen si sám trénovat vyšší obtížnosti.

Velikost skupiny

Maximálně 4 účastníci.

Místo

horolezecké stěny v Praze dle přání zákazníka.

Cena

400 Kč / hod - cena se dělí počtem účastníků na hodině. Samostatně se platí vstup na stěnu a případné zapůjčení sedáku a lezeček. Účastníci se skládají na zaplacení mého vstupu na stěnu.